ngarkim
 
Filloni me HostRooster. Qëndroni me HostRooster.
Shpejtësi e shpejtë - CPU dhe RAM.

Merrni shpejtësinë super të shpejtë që kërkoni me CPU-në dhe RAM-in e dedikuar, burimet e përpunimit dhe të memories që fuqizojnë sajtet e shpejta.

Instalimi me 1 klikim — mbi 150 aplikacione falas.

Merrni akses në mbi 150 aplikacione falas për të krijuar sajte CMS (WordPress, Joomla), forume dhe blogje përmes Installatron.

Qendrat globale të të dhënave.

Merr ngarkime më të shpejta të faqeve dhe përvojë më të mirë të vizitorëve me qendrat e të dhënave të afërta, moderne në Amerikën e Veriut.

statistikë
Zgjidhni planin tuaj të përsosur të pritjes në internet. I kemi të gjitha. Merrni sajte më të shpejta — deri në afërsisht 40% përmirësim mesatar në kohën e përgjithshme të përgjigjes së serverit.
Plani fillestar kryesisht për përdorim personal
$ 2.99/ mo $ 35.99/ vit
 • 1
 • 30 GB sapce
 • i pakufizuar Bandwidth
 • llogaritë e postës elektronike
 • Baza e të dhënave MySQL
 • bazë të dhënash të pakufizuar
 • Projekt i përkushtuar njerëzit zakonisht e zgjedhin këtë plan për projekte personale
 • hostingkjo është e lehtë, e besueshme dhe e shpejtë.
Plani i ekonomisë kryesisht për përdorim profesional
$ 7.99/ mo $ 95.88/ vit
 • 1
 • 100 GB sapce
 • i pakufizuar Bandwidth
 • 100 llogaritë e postës elektronike
 • 10 Bazat e të dhënave MySQL
 • bazë të dhënash të pakufizuar
 • Projekt i përkushtuarprofesionistët zgjedhin këtë plan
 • hostingkjo është e lehtë, e besueshme dhe e shpejtë.
Plani luksoz kryesisht për përdorim biznesi
$ 10.99/ mo $ 131.88/ vit
 • i pakufizuar faqet e internetit
 • i pakufizuar sapce
 • i pakufizuar Bandwidth
 • 500 llogaritë e postës elektronike
 • 25 Bazat e të dhënave MySQL
 • i pakufizuar bazës së të dhënave
 • Projekt i përkushtuarkompanitë e mëdha, zgjidhni këtë plan
 • hostingkjo është e lehtë, e besueshme dhe e shpejtë.
Planet dhe çmimet e ndërtuesit të faqes në internet të HostRooster.Faqja juaj miqësore për celularët vjen me marketing të integruar, mbështetje 24/7 dhe veçori të ndërtimit të biznesit.

Për përdorim personal Personal $6.59

në muaj

Për bizneset në rritje Biznes $$ 16.49

në muaj

Për shitje online Ecommerce $29.69

në muaj
Dizajn i përgjegjshëm celular
Website hosting
Performanca e shpejtë e ngarkimit të faqeve
Krijo një blog
Siguria (SSL) Instaluar automatikisht në faqen tuaj.
Mbështetje 24 / 7 Sa herë që ju nevojitet
PayPal Blej Tani ose Butoni i Dhurimit (Planifikues)
Search Engine Optimization (SEO)
Integrimi i mediave sociale
Ndani përmbajtjen në Facebook
Takimet online
Karroca e integruar e blerjeve
Shisni produkte fizike dhe dixhitale
Pranoni kartat e kreditit dhe debitit, PayPal dhe më shumë
Opsione fleksibël të transportit
Zbritje dhe promovime
Menaxhoni inventarin
Ndani përmbajtjen në Facebook
Biznesi juaj do të duket më i mirë se kurrë.Fitoni besimin e klientëve tuaj me një adresë emaili profesionale që përputhet me emrin e biznesit tuaj.
Essentials Microsoft 365 Email Essentials.
$5.99 për përdorues/muaj Me një afat vjetor (60% kursime) enkriptim i avancuar

FALAS Email që përputhet me domenin tuaj

10GB të ruajtjes së emailit

Mobile-miqësore webmail

Sync në të gjitha pajisjet

Kalendarët e përbashkët në internet

Takime të pakufizuara në internet

Deri në 400 pseudonime të postës elektronike

Aplikacionet në internet (Vetëm në internet)

Biznes Microsoft 365 Bazat e Biznesit në internet.
$10.99 për përdorues/muaj Me një afat vjetor (60% kursime) enkriptim i avancuar

FALAS Email që përputhet me domenin tuaj

1TB të ruajtjes së emailit

Mobile-miqësore webmail

Sync në të gjitha pajisjet

Ndani kalendarët në internet

Takime të pakufizuara në internet

Deri në 400 pseudonime të postës elektronike

Aplikacionet në internet (Vetëm në internet)

Profesional Microsoft 365 Business Professional
$15.99 për përdorues/muaj Me një afat vjetor (60% kursime) enkriptim i avancuar

FALAS Email që përputhet me domenin tuaj

1 TB të ruajtjes së emailit

Mobile-miqësore webmail

Sync në të gjitha pajisjet

Ndani kalendarët në internet

Takime të pakufizuara në internet

deri në 400 pseudonime të postës elektronike

Apps të zyrës në deri në pesë pajisje

personat tanë

Po, ne jemi këtu për ju, gjithmonë.

Ne jemi këtu me ndihmën dhe këshillat që ju nevojiten për të realizuar idenë tuaj. Kur të jeni gati për t'u futur në internet, ne jemi të përgatitur, të trajnuar dhe të gatshëm për t'ju udhëhequr nga fillimi në sukses.

Shikoni se çfarë janë këto
klientët duhet të thonë.
Keni pyetje? Epo, ne kemi përgjigje.

Nuk e sheh atë që po kërkon? Na dërgoni një mesazh!

HostRooster ofron gjithçka që ju nevojitet për të bërë një prani me ndikim dhe afatgjatë në ueb, jo vetëm një vend për të pritur faqen tuaj. Keni krijuar tashmë një sajt? Ne ofrojmë paketa pritjeje që do ta mbajnë atë në funksionim të shpejtë dhe të sigurt. Kur përdorni emailin tonë të biznesit, mund të projektoni një imazh të kompetencës dhe autoritetit, dhe kur përdorni mjetet tona të marketingut në internet, ju mund të ndihmoni sipërmarrësit e rinj të nisin një prani të suksesshme në internet me një faqe interneti të optimizuar për shikueshmërinë e motorit të kërkimit. Me shërbimet gjithëpërfshirëse të HostRooster dhe udhëzuesit e dedikuar të HostRooster, ju mund ta çoni konceptin tuaj në internet me besim.

As dyqanet mama-dhe-pop që thjesht funksionojnë brenda komunitetit të tyre nuk mund të funksionojnë pa një prani në internet. Kjo për shkak se shumica e konsumatorëve fillojnë kërkimin e tyre për çdo gjë për të blerë në internet. Për të përmbledhur përfitimet e të pasurit një faqe interneti për kompaninë tuaj:

 • Shesin dhe promovojnë mallrat dhe shërbimet e tyre
 • Bisedoni me klientët e rinj (dhe mbani klientët ekzistues)
 • Rritni reputacionin tuaj
 • Konkurroni me biznese më të mëdha
 • Mbani të përditësuar markën e tyre të marketingut abd

Nëse faqja juaj e internetit po rritet, është vetëm çështje kohe para se të keni nevojë për më shumë fuqi sesa mund të sigurojë hostimi i përbashkët. Web Hosting Plus jep të njëjtën fuqi dhe performancë si një Server Virtual Privat (VPS) pa dhimbjen e administrimit të serverit. Ju merrni të gjithë RAM-in, CPU-në dhe gjerësinë e brezit që ju nevojitet pa pasur nevojë të punësoni një profesionist IT për të menaxhuar serverin tuaj. Zgjidhni nga 100 dizajne për çdo industri. Eksploroni shabllonet.

Ka shumë përparësi për të përdorur një adresë emaili të bazuar në domen në vend të një adrese falas, por këtu janë tre më të mirat:

 • Një klient ka më shumë gjasa të blejë nga lily@lilysbikes.com sesa nga lilysbikestexas84@notmail.com për shkak të tonit më profesional të të parës.
 • Të gjitha mesazhet janë dërguar Email profesional janë të mbrojtura nga filtrat më të fundit të spam-it dhe malware.
 • Përdorimi i një adrese unike emaili është një mënyrë e shkëlqyer për të tregtuar kompaninë tuaj. Kur përfshini adresën e faqes suaj të internetit në nënshkrimin tuaj të emailit, po i ftoni ata ta kontrollojnë atë.

Nëse keni një ide të shkëlqyeshme dhe dëshironi ta shihni atë të vijë në jetë në internet, HostRooster është ofruesi më i mirë i domenit në botë. Tona kërkimi i domenit gjenerator i emrave të domenit mjetet e bëjnë të thjeshtë gjetjen dhe blerjen e emrit ideal të domenit për faqen e internetit të kompanisë suaj.

Sepse është një metodë e shpejtë dhe e lehtë për të ndërtuar një faqe interneti që ju - dhe klientët tuaj - do të kënaqeni. Thjesht futni idenë ose industrinë tuaj dhe Ndërtuesi i faqes në internet HostRooser do të sigurojë një përzgjedhje të dizajneve të dizajnuara në mënyrë profesionale, të gatshme për t'u hedhur në treg. Thjesht shtoni tekstin dhe grafikën tuaj dhe jeni gati për të shkuar. Dhe, me dhjetëra aftësi që variojnë nga rezervimi i takimeve në internet deri te një sistem i plotë i tregtisë elektronike, Ndërtuesi i Uebsajtit mund të përmbushë kërkesat e kompanisë suaj si tani ashtu edhe në të ardhmen.

Ne kemi qenë në këtë biznes për gati 20 vjet, kështu që kemi njohuritë, teknologjinë dhe ekspertët e pritjes për të ndihmuar dizajnerët e uebit, zhvilluesit, blogerët dhe bizneset në internet të krijojnë dhe ruajnë praninë e tyre në internet. Siguria jonë platforma e pritjes në internet, E cila përfshin cPanel dhe vjen me një garanci 99.9% në kohën e duhur dhe shërbimin e klientit të vlerësuar me çmime, ka ndihmuar një bollëk njerëzish të hyjnë në internet.

HostRooster's WordPress hosting shërbimet janë të besueshme, me kosto të ulët dhe të përditësuara me versionin më të ri të WordPress dhe instalimet me një klikim. E gjithë përmbajtja e faqes suaj të internetit mund të kontrollohet në një vend, dhe ju mund ta personalizoni atë në mënyra të panumërta me një shumëllojshmëri të gjerë temash dhe shtojcash.

Është për shkak të një kombinimi faktorësh. Njerëzit shpesh citojnë shërbimin tonë të klientit më të vlerësuar si një faktor kryesor në vendimin e tyre për të kaluar në HostRooster. Sigurisht, kostot tona të ulëta (të cilat shpesh vijnë me një zgjatje falas për një vit të transfertave të domenit) janë një tërheqje e madhe. Ju mund të thjeshtoni menaxhimin e pranisë tuaj në ueb duke lëvizur domenin, faqen tuaj të internetit ose hostimin tek ne nëse tashmë përdorni një ose më shumë nga produktet tona të tjera.

Nëse faqja juaj e internetit po rritet, është vetëm çështje kohe para se të keni nevojë për më shumë fuqi sesa mund të sigurojë hostimi i përbashkët. Web Hosting Plus jep të njëjtën fuqi dhe performancë si një Server Virtual Privat (VPS) pa dhimbjen e administrimit të serverit. Ju merrni të gjithë RAM-in, CPU-në dhe gjerësinë e brezit që ju nevojitet pa pasur nevojë të punësoni një profesionist IT për të menaxhuar serverin tuaj.